Festivāls

Galvenais iemesls, kāpēc devos uz pasākumu, un lielākā “zvaigzne” manā skatījumā bija Dohertijs, kuru gandrīz nokavēju. Šķita, ka mega entuziasmu viņš pat nemēģina tēlot (jā, taisnība L - nevarēja saprast “noguris, noskumis vai “tāds ir viņa stils”"), taču tas arī no manas puses netika gaidīts, bija forši! Baigi žēl, ka klausījāmies tādā kā pusstresā, tikko steigā ieradušies. Laikam būs jāmēģina vēl kaut kur aizbraukt viņu paklausīties.

Tā – jūra, alus, priežu mežs, sidrs, saule, mūzika, forši:)

Žēl, ka nokavēju Tiger lillies. Sons of Noel and Adrian arī laikam būtu bijis vērts paklausīties. Čammāšanās un sastrēgumi, sastrēgumi…

The Leisure Society brīnišķīgi.

Instrumenti izcili – gaumīga, viegla un pozitīva aura.

Ebony bones bija kaut kas galīgi dīvains:) Taču pavērot viņus bija interesanti. Tādu bītmūziku reizēm spēju pieņemt un paklausīties.

Un Hobos izdevās izvilināt īsto festivālu garu, pierādot, ka ieradušies nav tikai garlaicīgi meitpilsoņi, un, ja mākslinieks ierosina, var arī atkailināties !:)))

Pirmajā dienā nesatikām gandrīz nevienu pazīstamu cilvēku. Otrajā dienā daudzus netīšām satiku pat vairākas reizes. Dīvaini.

Tur bija galda futbols! Diemžēl pie spēlēšanas netiku, jo biju vienīgais entuziasts savā kompānijā:)

Ik pa brīdim vietām auru bojāja trula bītmūzika (“kalbasņiki”), bet savas nodevas pūļa gaumei jau laikam jāmaksā (lai gan jāatzīst, ka retās reizēs vietām skanēja arī gaumīgāka bītmūzika, kuru pat es varētu paklausīties). Varēja jau visu trulāko vienkārši pārcelt aiz Cēsu alus skatuves. Vai arī sliktākajā gadījumā vienkārši noziedot tikai pludmali.

Pludmalē jūrā bija super psihodēliskais balons:) Būtu forši, bet no vienas puses nākošais bīts bija pārāk nomācošs, lai ilgstoši tur uzkavētos.

Guļammaisu pakalne pusnaktī – arī sirrealitātes iemiesojums!

Aurai par labu nenāca tas, ka uz katra vissīkākā elementa virsū bija sponsors (arī uz pludmales balona, kurš, nez, varbūt vispār primāri bija reklāma (veiksmīga), nevis dizaina elements), bet tur jau ar neko nevar padarīt, un labāk festivāls ar reklāmām nekā nekas…

Daudz patīkamu cilvēku. Tiešām īpaši nemanīju ne truli pārdzērušos, ne narkotikas salietojušos.

Izcili gaumīgas aproces!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>